تلفن: +905373835930 ایمیل: info@mahraymos.com

آشنایی با ماهرایمس

طراحی سایت ماهرایمس

ماهرایمس یک سایت اینترنتی، یک آموزشگاه مجازی و در واقع کودکیست که از ابتدا گام به گام مشتاقانه برای پیشرفت و دستیابی به اهداف اولیه و هر روزه ی خود تلاشی مداوم و خستگی ناپذیر را سرلوحه ی خود قرار داده است. اعضای ماهرایمس خستگی ناپذیر در تلاشند تا بتوانند به طرح جامعی که برای خود تعریف کرده اند و پلن طراحی شده ی پروسه کاری خود دست یابند.

ماهرایمس با هدف توسعه شیوه های آموزشی و در دسترس قرار دادن آسان آموزشهای برنامه نویسی کامپیوتر، طراحی وب و قالب های وردپرسی شروع به فعالیت نمود.  اما پس از گذشت اندکی بنا به علاقه و درخواست دوستان برخی از آموزش های دیگر نیز به همت دوستی گرانقدر تهیه شده که به بخش آموزش های رایگان ماهرایمس افزوده خواهد شد.

این مجموعه کوچک به صورت خانوادگی اداره می شود. بیشتر خدمات ماهرایمس از طریق فعالیتهای اینترنتی صورت می پذیرد.  دفتر حقیقی این مجموعه در کشور دوست و همسایه، ترکیه، واقع شده است.

در ماهرایمس هدف تعالی است. تعالی و دستیابی به خواست های اولیه و تعریف شده. اول شرط ماهرایمس هدف است و انگیزه.

ما در ماهرایمس تمامی تلاشمان بر این است، تا از ابتدای کار با تکیه بر توانایی ها و بودجه اندکمان بهترینهایمان را انجام دهیم. هدف ما در گام نخست این است که “بهترینِ خودمان” باشیم.

در تاریخ: آذر ۸, ۱۳۹۶ تعداد بازدید: 150 views دیدگاهها : دیدگاه‌ها برای آشنایی با ماهرایمس بسته هستند

طراحی سایت

ورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.